HİZMETLERİMİZ

DERMAPEN

Dermapen uygulaması cildin elastikiyetini geliştirir, kırışıklıkların ve çizgilerin görünümünü azaltır, yüzde gerginlik ve ciltteki lekelerin açılmasını sağlar. Aynı zamanda gözenek genişliğinin yok olmasını sağlar. Ciltteki kök hücrelerin çoğalmasına yardımcı ekstra, taze ve yeni cilt gelişimini tetikler. Genel olarak vücut çatlakları, vücuttaki gevşeme, selülit, gözaltı morlukları, güneş lekesi, saç dökülmesi, kırışıklık, cilt yenileme, yara izi ve sivilce izlerini gidermede kullanılmaktadır. Dermapen uygulaması yaklaşık 1 saat sürer.

Dermapen Uygulamasının Avantajları:

  • Dermapen İnce kırışıkların azalmasını sağlar.
  • Deriyi sıkıştırır ve gerer.
  • Akne, leke ve diğer cilt bozukluklarını azaltır.
  • Çatlakların oluşumunu engeller ve derinin daha sıkı durmasını sağlar.
  • Dermapen uygulama yapılan cilt bölümü bir gecede iyileşir, dermapen ile cildiniz taze görünümüne kavuşur.
  • Dermapen Her cilt tipinde ve hemen her cilt bölgesine uygulanabilir.
  • Dermapen kolajen dokunun ve damarsal yapının gelişmesini sağlar ve harekete geçirir.
  • Dokulardaki hasarlar giderilir ve taze dokular oluşturur.

Dermapen uygulamasına başlamadan önce ciltteki makyaj temizlenir ve cilt tamamen detaylı olarak temizlenir. Dermapen cihazının ucunda uygulama şiddeti ayarlanabilen ince mikro iğneler mevcuttur. Bu iğneler deri yüzeyinde kılcal mikroskobik kanallar açarak cildin iyileşme ve tamir mekanizmalarını tetikler. 

Dermapen uygulamasından sonra yatıştırıcı ve rahatlatıcı bir bakım kürü uygulanır. Dermapen uygulaması sonrasında cildi genç ve sağlıklı görünmesini sağlayan elastin ve kollajen vücut sıvılarının salgılanması sağlanır. Uygulama aralıkları 10 gün arayla minimum altı seanstır.

Dermapen tedavilerinde kullanılan cihaz kalem görünümünde uç kısmında mini boyutlu iğneler mevcuttur. Özel iğneler ile yapılan bu işlemlerde problemin daha hızlı çözülmesini sağlar. Çatlak tedavisinde de önemli bir alternatiftir. Cilt yüzeyinde bulunan eskimiş derilerin daha canlı ve yenilenmesini sağlayan dermapen uygulaması çatlak tedavisi yöntemlerinde yüz renginizi de açmaktadır. Pürüzsüz ve sağlıklı bir cilt sunan ve cildinizin daha iyi görünmesini sağlayan bu tedavilerde çok başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Kişiden kişiye göre değişen bu yöntemde temel amaç cildin kendini yenileme işleminin tetiklenmesidir. İnce uçlu iğneler ile yapılan dermapen tedavisinde nokta atışı ile cildinizde bulunan problemlere minimum altı seans uygulanmaktadır.